SIKÇA SORULAN SORULAR VE UYARILAR

 

SORU: SİPARİŞ VERDİM SAYFA HATA VERDİ? NE YAPMALIYIM?

CEVAP: SEVGİLİ MÜŞTERİLERİMİZ, SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA SAYFA HATASI ALMANIZ DURUMUNDA SİPARİŞİNİZ TARAFIMIZA GELMİŞ OLABİLİR. BUNU ANLAYABİLMENİZ İÇİN SİZE SİPARİŞLER SAYFASI LİNK'İNİ İLETİYORUZ. LÜTFEN BELİRTİLEN ALAN ÜZERİNDEN KONTROL SAĞLAYINIZ. SİPARİŞLERİM ALANI

 

SORU: SİPARİŞ VERDİM ÖDEMEYİ NASIL YAPMALIYIM?

CEVAP: SEVGİLİ MÜŞTERİLERİMİZ, ÖDEME HAVALE, EFT İLE ALINMAKTADIR. (KART İLE ÖDEME İŞLEMİNE HENÜZ GEÇİLMEMİŞTİR. YAKIN ZAMANDA BİLGİLENDİRME YAPIYOR OLACAĞIZ. 27.09.2016 TARİHİNDE YAZILMIŞ BİR YAZIDIR.) KAPIDA NAKİT ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MAALESEF YOK. SİPARİŞİNİZİN DURUMUNU KONTROL ETTİKTEN SONRA SİZE ÖDEME YAPMANIZ İLE İLGİLİ BİLGİ VERİYOR OLACAĞIZ. LÜTFEN BİZDEN HABER GELMEDEN ÖDEME YAPMAYINIZ! SORUN YAŞAMAMAK İÇİN BU BİLGİYİ SİZE İLETMEKTEYİZ. TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

SORU: KARGO SİPARŞİMİ YANLIŞ ADRESE YÖNLENDİRMİŞ NE YAPMAM GEREK?

CEVAP: ARAS KARGO HIZLI OLARAK KAYITLARI GİRDİĞİ İÇİN YÜZ MÜŞTERİDE BİR TANESİNDE HATA YAPMA OLASILIĞI OLABİLİR. BU GİBİ DURUMDA ADRESİNİZ İLE İLGİLİ DÜZELTME İŞLEMİNİ İSTERSENİZ BİZ YAPARIZ, YADA DİREKT OLARAK ARAS KARGO İLE GÖRÜŞEREK AVMSEPETİM.NET FİRMASINDAN ÇIKAN PAKETİMDE ADRES DÜZELTMESİ YAPTIRACAĞINIZI BİLDİRMENİZ DURUMUNDA SİZE YARDIMCI OLACAKLARDIR.

 

SORU: WEB SAYFANIZDA NASIL SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPABİLİRİM?

CEVAP: WEB SAYFAMIZDA MASAÜSTÜ PC, LAPTOP VE MOBİL TELEFONLAR İLE YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞLERİNİZDE TARAYICINIZIN FİREFOX MOZİLLA VEYA GOOGLE CHROME WEB TARAYICISI OLMASINA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ!

MOZİLLA FİREFOX İNDİR - GOOGLE CHROME İNDİR ( TABLET VE MOBİL ) İÇİN GOOGLE PLAY YADA APPLE STORE GİBİ YERLERDEN YÜLEME YAPABİLİRSİNİZ.

 

SORU: SİPARİŞ VERDİM HANGİ KARGO İLE ÇALIŞIYORSUNUZ? SİPARİŞİM ELİME KAÇ GÜNDE ULAŞIR?

CEVAP: ARAS KARGO VE AMBAR İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. SİPARİŞİNİZ BULUNDUĞUNUZ BÖLGE'YE GÖRE DEĞİŞEBİLİR. 600 KM MESAFE'YE KADAR 1 GÜNDE TESLİMAT YAPMAKTADIR. 600 KM'Yİ GEÇEN BÖLGELERDE SÜREÇ DEĞİŞEBİLİR. ( AMBAR İLE TESLİMATLAR BİRAZ DAHA UZUN SÜREBİLİR.) ( LÜTFEN KARGOLAMA ALANINDAKİ UYARILARI OKUYUNUZ! )

 

SORU: SİPARİŞİM ELİME HATALI KIRIK/ULAŞTI NE YAPMALIYIM?

CEVAP: SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ FİRMAMIZ MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR. O YÜZDEN VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞLERDE KARGO İLE GÖNDERİM YAPILACAĞI ÜZERE SORUMLULUK TAMAMEN KARGO FİRMASINA AİTTİR VE TUTANAK TUTTURULMASI ÖNEMLE RİCA EDİLİR. BU ŞARTLARDA İŞLEM YAPMAYAN MÜŞTERİLERİN HİÇ BİR HAK TALEBİ OLMAMAKTADIR. ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

SORU: KARGO ÜCRETİ NE KADAR ÖDERİM? 150 TL VE ÜZERİ TÜM SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

CEVAP: KARGO FİYATI DESİ HESABIYLA ORTAYA ÇIKMAKTADIR. YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞİN NASIL BİR KOLİYE GİRECEĞİNE GÖRE DEŞİEBİLMEKTEDİR. YÜKSEK ÇIKABİLECEK KARGOLARDA AMBAR İLE GÖNDERİMDE SAĞLANABİLİR. KARGO GÖNDERİMİNDE BİRAZ KENDİ İNSİYATİFİMİZİ KULLANABİLMEKTEYİZ.

SORU: SİPARİŞ VERDİM FAKAT STOK'TA YOKTUR UYARISI ALDIM? NE YAPMALIYIM?

CEVAP: SİTEMİZDEN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞLERİNİZDE STOK GİRİŞİ SİSTEME YAPMADIĞIMIZ İÇİN BU UYARIYI MAİL ADRESİNİZE ALABİLİRSİNİZ. FAKAT MAĞAZAMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞ İSE 1 GÜN SONRASINDA BÜYÜK DEPOMUZDAN ÜRÜN TEDARİĞİ SAĞLANARAK ADRESİNİZE GÖNDERİLMEKTEDİR.

 

SORU: SİTEMİZDE ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN EN İYİ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ HANGİSİDİR?

CEVAP: STANDARTI MASAÜSTÜ PC'LERDE 1024X768 - YADA 1280X768'DİR. LAPTOP'LARDA İSE 1366X768'DİR. BU DURUM EKRAN BOYUTUNUZA VE EKRAN KARTINIZA GÖRE DEĞİŞEBİLMEKTEDİR.

 
 

SORU: SİPARİŞ LİSTESİNE NASIL ERİŞEBİLİRİM?

CEVAP: SİPARİŞ LİSTESİNE ERİŞMEK İÇİN SİZE İLETECEĞİMİZ LİNKİ TIKLAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. SİPARİŞ LİSTENİZE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

 

SORU: BEYAZ SAYFA HATASI ALIYORUM? BU SORUN NASIL GİDER?


CEVAP: ÇOK BASİT, ÇOĞUNLUKLA BU HATA JAVA DESTEĞİ OLMAYAN CİHAZLARDA GÖZÜKMEKTEDİR. YAPMANIZ GEREKEN İNTERNET TARAYICINIZI DEĞİŞTİRMEKTİR. MOBİL VE TABLETLERDE KULLANMANIZ GEREKEN WEB BROWSER ( TARAYICI ) GOOGLE CHROME OLMALIDIR. BÖYLECE JAVA SORUNUNU ORTADAN KALDIRMIŞ OLACAKSINIZ. VE BEYAZ SAYFA SORUNU ORTADAN KALKACAKTIR. ( GOOGLE PLAY yada APPLE STORE ) BÖLÜMÜNDEN KURULUMU YAPABİLİRSİNİZ.


HEDIYELIK ESYATEKNOLOJI URUNLERIKONSOL & PC OYUNLARIMUZIK ALETLERI VE AKSESUARLARITOPTAN HEDIYELIK ESYA MALZEMELERI