AvmSepetim.net

AvmSepetim.net sitesi 2014 yılında kurulmuştur.

Amacımız sadece depo sevkiyatlı online satış yapmak ve birçok marka ile ürünleri tek bir çatı altında sizler ile buluşturmaktır. Toptan ve Perakende satışlarınızda mağaza sahibi olduğunuzu doğrulayabilmemiz için vergi levhanızı tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Firma Sahipleri: Toptan sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmektedirler. Sitemizi ziyaret etmek isteyen kullanıcılarımız Toptan sitemize üye olmaları şarttır. Üye olan kullanıcılara verilen yetki doğrultusunda fiyatlarımızı görebilmektedirler. Yaklaşık 400 kalem üründe toptan fiyat uygulamamız bulunmaktadır.

Toptancı Web Adresimiz: http://toptan.avmsepetim.net

Sitemizdeki ürünler için genel stok bilgisi almanızı önermekteyiz. Anlık yada günlük stok değişimi olabilmektedir. Bu sebeple sorun yaşamamak adına sepetinize almak istediğiniz ürünleri ekleyin sonrasında ise canlı destek yada whatsapp üzerinden toplu bir şekilde stok kontrolü istediğinizi belirtmeniz halinde 20 dakika'lık bir süre içerisinde depomuzdan gelecek bildirime göre çıkış işlemini sağlıyor olacağız.

Firmamız Avmsepetim.net sitesinin satış hedefinde;

Toptan ve Perakende Hediyelik Eşya: Animasyon ve Şaka Malzemeleri, Parti Maske Çeşitleri, Parti Şapka Çeşitleri, Parti Gözlükleri, Parti Kanatları, Parti Kostüm Aksesuarları, Parti Taçları, Kostüm Çeşitleri, Parti Peruk Çeşitleri, Korku Maske çeşitleri, Halloween Parti Ürünleri, İlizyon Oyunları, Bebek Malzemeleri, Anahtarlık Çeşitleri, Anı Defterleri, Baby Shower & Çubuklu Süsler, Bardak Süsleri, Bebek Kapı Süsleri, Bebek Sepetleri ve Tepsiler, Bebek Süsleri, Bebek Şekerleri, Bebek Takımı ve Setleri, Bebek Yastığı & Takı Yastığı, Biblo ve Çerçeve, Keçe Kapısüsü, Keçe Ürünleri, Lohusa Terliği ve Tacı, Magnet Çeşitleri, Mandal Çeşitleri, Notluklar, Silikon Malzemeleri, Strafor Çeşitleri, Sticker Çeşitleri, Parti Malzemeleri, Aksesuar ve Pompalar, Balon Malzemeleri, Davetiye ve Balon Tutacakları, Doğum Günü Çerçeveleri, Doğum Günü Setleri, Konfeti Çeşitleri, Konuşma Balonları, Kostüm, Kutlama Ürünleri, Masa Süsü ve Kek Kapları, Peçete ve Su Etiketleri, Pinyata Çeşitleri, Özel Ürünler & Kullan At, Nikah Malzemeleri, Ahşap Ürünler, Kına Malzemeleri, Metal Ürünler, Nikah Malzemeleri, Gelin Damat Bibloları, Yılbaşı Malzemeleri, Çam Ağacı, Yılbaşı Malzemeleri, Diğer Ürünler, Çiçek Çeşitleri, Kese ve Çerezlik Çeşitleri, Kurdele Çeşitleri, Kutu Çeşitleri, Tül Çeşitleri, Sabun Malzemeleri, Doğal Sabun Malzemeleri, Neon Sabun Boyaları, Sabun Bazları, Sabun Kokulutaş Esansları, Sabun ve Kokulu Taş Kalıpları, Sabun Sarf Malzemeleri, Sıvı Sabun Boyaları, Sedef Boyalar, Dekor Ürünleri, Ağaç Modelleri, Aynalı Harfler ve daha fazlasının satışının doğru bir şekilde yapılmasını hedeflemektedir.

İlginize Teşekkür Eder,

Sevgilerimizi Sunarız.

Avmsepetim.net - Yönetimi

Eski mağaza çalışmalarımızdan kareler...


HEDIYELIK ESYATEKNOLOJI URUNLERIKONSOL & PC OYUNLARIMUZIK ALETLERI VE AKSESUARLARITOPTAN HEDIYELIK ESYA MALZEMELERI